Zespół

jest najważniejszy, bo najlepsze rezultaty możemy osiągnąć razem!


Nasz zespół to wyselekcjonowana i wyszkolona grupa specjalistów najwyższej klasy, posiadająca bogate doświadczenie zawodowe. Terapeuci Gabinetu IMPULS to wyłącznie absolwenci prestiżowych Wyższych Uczelni.
mgr agnieszka wydmańska fizjoterapeuta bemowo warszawa
Agnieszka Wydmańska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – wydział Rehabilitacji
z 20 letnim doświadczeniem zawodowym.

Od dzieciństwa prowadzi nieprzerwanie aktywny tryb życia grając w tenisa ziemnego, jeżdżąc na nartach i łyżwach, czy też pływając. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness. Lekkoatletyka.

W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do problemów pacjenta. Wyznaje zasadę leczenia organizmu jako nierozerwalnej, zintegrowanej całości.

WIĘCEJ
logopeda bemowo
Izabela Walesiak

W gabinecie IMPULS zajmuje się diagnozą i terapią logopedyczną dzieci z dyslalią, opóźnionym rozwojem mowy oraz afazją od 2 roku życia. Posiada bogate doświadczenie w diagnozowaniu i przeprowadzaniu skutecznej terapii w zakresie zaburzeń artykulacyjnych dzieci, młodzieży oraz dorosłych. 

Przeprowadza konsultacje logopedyczne oraz przygotowuje pacjentów do zabiegu frenulotomii (podcięcia wędzidełka).

WIĘCEJ

Współpracuj z nami

Wyślij swoją aplikację zawierającą CV i krótki list motywacyjny. Nie ważne jakie masz doświadczenie, ale ważne co potrafisz.
rehabilitacja fizjoterapia bemowo
Arkadiusz Knych

Od 15 lat zdobywa doświadczenie w wielu renomowanych placówkach medycznych między innymi:

  • Stacjonarny oddział rehabilitacji na którym pracowałem z pacjentami neurologicznymi (udary mózgu, uszkodzenia czaszkowo-mózgowe, uszkodzenia rdzenia) oraz ortopedycznymi (bóle kręgosłupa, endoprotezoplastyki stawów, zmiany zwyrodnieniowe stawów)
  • Prywatna klinika sportowa w której pracowałem z pacjentami aktywnymi fizycznie po kontuzjach sportowych (stany przeciążeniowe, uszkodzenia ścięgien i więzadeł, bóle kręgosłupa itp.)

W swojej pracy z powodzeniem wykorzystuję także techniki funkcjonalnej terapii powięziowej oraz z zakresu mobilizacji układu nerwowego. Jako instruktor narciarstwa zjazdowego prowadzę spotkania szkoleniowo – instruktarzowe, na których podpowiadam jak przygotować się do sezonu narciarskiego.

WIĘCEJ
logopeda terapeuta bemowo
Paulina Hilla Wszołek
Pedagog wczesnoszkolny, Logopeda, Terapeuta Integracji Sensorycznej

Od wielu lat pracuje z dziećmi w zakresie profilaktyki logopedycznej i logorytmiki. Wiedzę zdobywała na Uniwersytecie Warszawskim, Wyższej Szkole Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz kursach I i II stopnia Integracji Sensorycznej (PSTIS).

Swoje bogate doświadczenie zawodowe gromadziła zarówno w ramach prywatnej praktyki, jak również współpracując z przedszkolami i żłobkami.

Wciąż poszukuje nowej wiedzy, dlatego w swoim dorobku posiada liczne studia i kursy podyplomowe m.in: „Dyslalia: rozpoznawanie wad wymowy, planowanie terapii logopedycznej”, „Specyfika rozwoju psychoruchowego małego dziecka w aspekcie komunikacyjnym, „Dziecko z zespołem Aspergera w przedszkolu i szkole”.

WIĘCEJ
+48 608 346 327