Integracja sensoryczna

logopeda terapeuta bemowo
Paulina Hilla Wszołek
Pedagog wczesnoszkolny, Logopeda, Terapeuta Integracji Sensorycznej

Od wielu lat pracuje z dziećmi w zakresie profilaktyki logopedycznej i logorytmiki. Wiedzę zdobywała na Uniwersytecie Warszawskim, Wyższej Szkole Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz kursach I i II stopnia Integracji Sensorycznej (PSTIS).

Swoje bogate doświadczenie zawodowe gromadziła zarówno w ramach prywatnej praktyki, jak również współpracując z przedszkolami i żłobkami.

Wciąż poszukuje nowej wiedzy, dlatego w swoim dorobku posiada liczne studia i kursy podyplomowe m.in: „Dyslalia: rozpoznawanie wad wymowy, planowanie terapii logopedycznej”, „Specyfika rozwoju psychoruchowego małego dziecka w aspekcie komunikacyjnym, „Dziecko z zespołem Aspergera w przedszkolu i szkole”.

WIĘCEJ
mgr agnieszka wydmańska fizjoterapeuta bemowo warszawa
Agnieszka Wydmańska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – wydział Rehabilitacji
z 20 letnim doświadczeniem zawodowym.

Od dzieciństwa prowadzi nieprzerwanie aktywny tryb życia grając w tenisa ziemnego, jeżdżąc na nartach i łyżwach, czy też pływając. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness. Lekkoatletyka.

W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do problemów pacjenta. Wyznaje zasadę leczenia organizmu jako nierozerwalnej, zintegrowanej całości.

WIĘCEJ
+48 608 346 327