Rehabilitacja

rehabilitacja sposobem na sprawność

Centrum rehabilitacji na Bemowie – nasza filozofia leczenia.

Wielu pacjentów zadaje sobie pytanie – komu warto zaufać i powierzyć swoje ciało? W naszym Centrum
rehabilitacji na Bemowie zajmujemy się rehabilitacją od ponad 14 lat. Mamy na swoim koncie wielu
zadowolonych pacjentów, którym pomogliśmy wrócić do pełnej sprawności. W naszej klinice rehabilitacji
przyjmują tylko i wyłącznie wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, ponieważ naszą
misją jest doprowadzić Cię do pełnej sprawności.
Szukasz pomocy ze względu na ból kręgosłupa, uraz kolana, łokcia albo stopy lub ręki? Jesteś przed lub
po operacji i potrzebujesz fachowej rehabilitacji – w gabinecie Terapia IMPULS znajdziesz niezbędną
pomoc w zakresie szeroko pojętej rehabilitacji aparatu mięśniowo-szkieletowego.

Oferujemy metody postępowania terapeutycznego w odniesieniu do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Efektem takiej filozofii jest maksymalne skrócenie czasu powrotu pacjenta do pełnej sprawności
fizycznej.

W Gabinecie Fizjoterapii i Rehabilitacji Terapia IMPULS w Warszawie na Bielanach podczas rehabilitacji
fizjoterapeuta przywraca sprawność w oparciu o praktyki manualne, techniki
osteopatii oraz treningi prowadzone przez trenerów przygotowania motorycznego.

 

Rehabilitacja na najwyższym światowym poziomie.

W naszym Gabinecie prowadzimy rehabilitację według najwyższych światowych standardów. Prowadzą ją profesjonalni i doświadczeni fizjoterapeuci, którzy stale i z pasją podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach i kursach, konferencjach i sympozjach. Rehabilitacja dobierana jest dla każdego pacjenta indywidualnie. Zależy ona od rodzaju operacji,
przebytego urazu oraz indywidualnych predyspozycji i chęci współpracy pacjenta z fizjoterapeutą w trakcie całego procesu leczenia.

 

Profesjonalna rehabilitacja na Bemowie.

Centrum Rehabilitacji Warszawa Bemowo przeznaczone jest: dla osób, które zmagają się ze schorzeniami narządu ruchu o charakterze przewlekłym i przeciążeniowym, a także pacjentów po urazach i operacjach, oraz dla dzieci z wadami postawy i stóp.

 

Specjalistyczne Centrum Rehabilitacji w Twojej okolicy dla dzieci (od 4. roku życia), dorosłych i osób w podeszłym wieku.

Sportowcom wyczynowym lub amatorom zapewniamy rehabilitację uwzględniającą specyfikę uprawianej dyscypliny. Zajmujemy się rehabilitacją zarówno osób amatorsko uprawiających sport, jak i zawodowych sportowców – i z racji tego posiadamy ogromne doświadczenie w rehabilitacji ortopedycznej.

Zajęcia w naszym Centrum Rehabilitacji Bemowo odbywają się wyłącznie w systemie indywidualnym co zapewnia szybkie efekty.

Cennik usług wykonywanych w ramach rehabilitacji dostępny jest na stronie: cennik.

rehabilitacja sportowa

Rehabilitacja w sporcie

Dzięki naszej wiedzy pomożemy Ci uniknąć urazów takich jak zwichnięcia, skręcenia czy uszkodzenia ścięgien i więzadeł, które często pojawiają się u osób uprawiających sport.
Zobacz więcej
rehabilitacja dorosłych

Rehabilitacja dorosłych

Rehabilitacja ma na celu podnieść jakość życia poprzez poprawę ogólnej sprawności i wydolności organizmu. Oferujemy: rehabilitację ortopedyczną, rehabilitację neurologiczną i rehabilitację dla seniorów.
Zobacz więcej
rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja dzieci

Prowadzimy rehabilitację wszystkich wad postawy i skolioz, zaburzeń napięcia mięśniowego oraz zaburzeń wynikających z dysfunkcji ośrodkowego układu nerwowego.
Zobacz więcej
Rehabilitacja

Rehabilitacja – dla kogo:

• po urazach narządu ruchu (np. po urazach sportowych),
• po zabiegach operacyjnych (lub przedoperacyjna),
• w leczeniu zachowawczym,
• jako prewencja dolegliwości bólowych,
• w leczeniu bólu kręgosłupa i stawów obwodowych,
• w leczeniu wszystkich wad postawy i stóp u dzieci.

Oferujemy indywidualną, dobraną do potrzeb każdego pacjenta rehabilitację dla dorosłych oraz dla dzieci od 4 roku życia.

 

Czym jest rehabilitacja?

Aby osiągnąć najlepsze efekty w naszej wyłącznie indywidualnej pracy z pacjentem wykorzystujemy i skutecznie łączymy funkcjonalną terapię manualną z technikami powięziowymi i ostopatią co ostatecznie po włączeniu treningu medycznego powoduje, że w bezpieczny sposób możesz powrócić do swojej ulubionej aktywności sportowej.

W naszej klinice rehabilitacji w Warszawie nie ulegamy schematom. Dobieramy metody rehabilitacyjne pod potrzeby konkretnego pacjenta. To nas wyróżnia na mapie placówek medycznych i dlatego pacjenci tak chętnie nas polecają. Twój sukces to nasza satysfakcja. Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych pacjentów, którzy odzyskali pełnię zdrowia dzięki naszej pomocy. Jesteśmy tu, by Cię wspierać na każdym etapie Twojej drogi do zdrowia i sprawności.

 

Rehabilitacja sportowa.

Centrum Rehabilitacji Terapia IMPULS na Bemowie to miejsce przyjazne dla osób aktywnych, na co dzień uprawiających sport. Zachęcamy do skorzystania z zabiegów, które przygotują Cię do wzmożonego wysiłku fizycznego, poprawią Twoją wydolność, a także pozwolą zregenerować mięśnie po ciężkim treningu.

Rehabilitacja w Naszym Centrum Rehabilitacji Bemowo jest realizowana przez fizjoterapeutów  z bogatym doświadczeniem w rehabilitacji sportowej.

 

Profesjonalne rehabilitacje na Bemowie:

Terapia manualna:

Terapia manualna opiera się na szczegółowej diagnostyce narządu ruchu oraz manualnej pracy terapeuty w celu zlikwidowania przyczyny bólu. W połączeniu z masażem powięziowym skutecznie zapobiega kontuzjom wynikających z przemęczenia mięśni. 

W ramach terapii manualnej realizujemy funkcjonalną terapię powięziową. To znakomita opcja po intensywnym treningu, likwiduje zakwasy, napięcie mięśni, regeneruje organizm po wysiłku. Dodatkowo, jako przedtreningowa forma rozgrzewająca doskonale przygotowuje do wysiłku czy zawodów. Ponadto masaż powięziowy ma również funkcję terapeutyczną i regeneracyjną, która wspomaga leczenie urazów.

Masaż powięziowy przeznaczony jest dla osób aktywnie uprawiających sport. Spełnia funkcję rozgrzewającą, regenerującą i leczniczą.

Rehabilitacja sportowa po kontuzjach:

 • po skręceniach stawów,
 • po złamaniach kości i ich zespoleniach,
 • po naderwaniach mięśni i więzadeł,
 • po artroskopiach stawów, rekonstrukcjach więzadeł,
 • w zespole bolesnego barku,
 • łokcia tenisisty i golfisty,
 • kolana skoczka,
 • po poważnych stłuczeniach,
 • po zdjęciu opatrunku gipsowego,
 • w stanach dużego przeciążenia układu ruchu jak również przy występowaniu objawów bólowych.

Rehabilitacja sportowa Warszawa – fizjoterapia dla biegaczy:

Nieodpowiednie bieganie szczególnie po twardym podłożu może wpłynąć negatywnie na nasz organizm. Rehabilitacja sportowa dla biegaczy pozwala w krótkim czasie wrócić do formy sportowcom, którym zależy na szybkim wyleczeniu kontuzji, bądź zwiększeniu zdolności fizycznych.

 

Skierowanie na rehabilitację:

Leczenie zachowawcze w Centrum Rehabilitacji Bielany nie wymaga skierowania. Jest ono jednak niezbędne w przypadku pacjentów po operacjach, wtedy o rozpoczęciu rehabilitacji decyduje lekarz prowadzący.

 

Przygotowanie do rehabilitacji w specjalistycznym centrum rehabilitacji w Twojej okolicy:

 • na rehabilitację należy zabrać: obuwie na zmianę, skarpetki, wygodny strój sportowy, który nie ogranicza ruchów oraz ręcznik. Należy pamiętać, że strój powinien umożliwić fizjoterapeucie dostęp do części ciała, która będzie rehabilitowana.
 • na zajęcia należy przybyć 10 minut przed umówioną godziną.

 

Gdzie odbywa się rehabilitacja sportowa w Warszawie?

Zabiegi z zakresu rehabilitacji sportowej można realizować w: Centrum Rehabilitacji Bemowo Warszawa ul. Pirenejska 11 lok.3.

 

Umów się na wizytę:

Pacjenci, którzy trafiają do nas z bólem i niepokojem z czasem opuszczają nasz Gabinet Fizjoterapii i Rehabilitacji Terapia IMPULS na Bemowie spokojni o swoje zdrowie i przyszłość.

To absolutnie konieczne, żeby proces zdrowienia przebiegał bez powikłań. Bez względu na to, czy boli Cię kolano, biodro, nadgarstek, czy też inny staw umów się na wizytę w naszym Centrum Rehabilitacji Bemowo.

Zapewniamy przyjazną atmosferę i profesjonalną opiekę medyczną.

 

Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu mieszczącego się w Warszawie na Bemowie, gdzie nasi specjaliści sprawdzą Państwa stan zdrowia, a także będą mogli doradzić najskuteczniejszy rodzaj terapii. Dzięki kompleksowemu podejściu jesteśmy w stanie zdiagnozować i wyeliminować bardzo duży zakres przypadłości zarówno u niemowląt, dzieci, jak i osób dorosłych i starszych.

+48 608 346 327