Rehabilitacja

rehabilitacja sposobem na sprawność

Rehabilitacja przywraca sprawność i radość z aktywności fizycznej

W naszym gabinecie rehabilitacja prowadzona jest zgodnie z założeniami najnowocześniejszych metod terapeutycznych, takich jak: P.N.F., Mulligan Concept, Mc.Kenzie, Kinesiology Taping, NDT- Bobath, Funkcjonalna Terapia Powięziowa, Terapia czaszkowo-krzyżowa, Terapia stawów żuchwowo-skroniowych, Nowoczesna rehabilitacja stawu kolanowego i barkowego.

W Gabinecie IMPULS oferujemy Państwu terapię skierowaną do Pacjentów z problemami: bólowymi, pourazowymi i pooperacyjnymi, zlokalizowanymi w kręgosłupie, kończynach lub twarzy, w fazie ostrej i przewlekłej, oraz:

  • rehabilitację neurologiczną zarówno dorosłych, dzieci;
  • rehabilitację wad postawy i skolioz;
  • rehabilitację dla Seniorów.

Gabinet rehabilitacyjny Warszawa – Bemowo

rehabilitacja sportowa

Rehabilitacja w sporcie

Dzięki naszej wiedzy pomożemy Ci uniknąć urazów takich jak zwichnięcia, skręcenia czy uszkodzenia ścięgien i więzadeł, które często pojawiają się u osób uprawiających sport.
Zobacz więcej
rehabilitacja dorosłych

Rehabilitacja dorosłych

Rehabilitacja ma na celu podnieść jakość życia poprzez poprawę ogólnej sprawności i wydolności organizmu. Oferujemy: rehabilitację ortopedyczną, rehabilitację neurologiczną i rehabilitację dla seniorów.
Zobacz więcej
rehabilitacja dzieci

Rehabilitacja dzieci

Prowadzimy rehabilitację wszystkich wad postawy i skolioz, zaburzeń napięcia mięśniowego oraz zaburzeń wynikających z dysfunkcji ośrodkowego układu nerwowego.
Zobacz więcej

Zapraszamy Państwa do naszego gabinetu mieszczącego się w Warszawie na Bemowie, gdzie nasi specjaliści sprawdzą Państwa stan zdrowia, a także będą mogli doradzić najskuteczniejszy rodzaj terapii. Dzięki kompleksowemu podejściu jesteśmy w stanie zdiagnozować i wyeliminować bardzo duży zakres przypadłości zarówno u niemowląt, dzieci, jak i osób dorosłych i starszych.

+48 608 346 327