Rehablitacja

rehabilitacja fizjoterapia bemowo
Arkadiusz Knych

Od 15 lat zdobywa doświadczenie w wielu renomowanych placówkach medycznych między innymi:

  • Stacjonarny oddział rehabilitacji na którym pracowałem z pacjentami neurologicznymi (udary mózgu, uszkodzenia czaszkowo-mózgowe, uszkodzenia rdzenia) oraz ortopedycznymi (bóle kręgosłupa, endoprotezoplastyki stawów, zmiany zwyrodnieniowe stawów)
  • Prywatna klinika sportowa w której pracowałem z pacjentami aktywnymi fizycznie po kontuzjach sportowych (stany przeciążeniowe, uszkodzenia ścięgien i więzadeł, bóle kręgosłupa itp.)

W swojej pracy z powodzeniem wykorzystuję także techniki funkcjonalnej terapii powięziowej oraz z zakresu mobilizacji układu nerwowego. Jako instruktor narciarstwa zjazdowego prowadzę spotkania szkoleniowo – instruktarzowe, na których podpowiadam jak przygotować się do sezonu narciarskiego.

WIĘCEJ
mgr agnieszka wydmańska fizjoterapeuta bemowo warszawa
Agnieszka Wydmańska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – wydział Rehabilitacji
z 20 letnim doświadczeniem zawodowym.

Od dzieciństwa prowadzi nieprzerwanie aktywny tryb życia grając w tenisa ziemnego, jeżdżąc na nartach i łyżwach, czy też pływając. Instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness. Lekkoatletyka.

W swojej pracy kieruje się holistycznym podejściem do problemów pacjenta. Wyznaje zasadę leczenia organizmu jako nierozerwalnej, zintegrowanej całości.

WIĘCEJ
+48 608 346 327